Instalacje  sanitarne

Proponujemy Państwu bardzo szeroki zakres usług instalacji sanitarnych począwszy od:
kanalizacji zewnętrznej po kanalizacje wewnętrzną. montaż instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej,cyrkulacji, podłączenia wody z studni, hydroforów, pomp głębinowych oraz uzdatniania wody, nawodnienia ogrodów.

Instalacje ciepłej i zimnej wody, cyrkulacji wykonujemy głównie w plastiku w technologii rur wielowarstwowych Pex/al/Pex systemów zaprasowywanych specjalnymi praskami.
(Tu Państwo mogą zobaczyć film z proponowanej technologi instalacyjnej --> Wavin Tigris AU/PEX)
Połączenia te są nie rozłanczalne!
Na życzenie klienta możemy instalacje wodną wykonać w miedzi i systemach rur PP.W instalacjach wodno - kanalizacyjnych wykorzystujemy rury , kształtki i złączki takich producentów jak: Wavin, Uponor.

Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż kanalizacji wewnętrznej dobrze połączonej, aby nie było w niej wycieków i niebezpiecznych zapachów. Źle wykonana kanalizacja może poważnie uprzykrzyć życie Rury łączymy zawsze w sposób zgody z zasadami i przepisami. Zawsze odpowietrzmy kanalizację. Wykonana przez naszą firmę kanalizacja jest chowana w ściany co powoduje lepsze jej wygłuszenie. Staramy się tak prowadzić rury aby nigdy nie były widoczne i nie szpeciły budynku inwestora.

Szczególnie  polecamy  rozwiązania  i  produkty

FILM 1
Szczególnie polecamy systemy podtynkowe firmy Viega wyróżniają się wysokim komfortem montażu połączonym z najwyższą elastycznością. Sprawdzone w połączeniu systemowym z różnymi surowcami zapewniają ponadto kompleksową ochronę akustyczną i przeciwpożarową.
Viega gwarantuje: innowacyjną technikę i wysoką jakość systemu

FILM 2
W najczęściej wykonywanych przez naszą firmę instalacjach ciepłej i zimnej wody użytkowej używamy systemów zaprasowywanych Tigris firmy Wavin