Pompy  ciepła

Wiele osób szuka najlepszego, a przede wszystkim najtańszego sposobu ogrzewania domu.

Pompy ciepła to na pewno urządzenia praktycznie bezobsługowe, bezawaryjne i najtańsze w eksploatacji z dostępnych na rynku urządzeń wytwarzających ciepło.

Pompy ciepła "wyciągają" energię, która jest w gruncie, wodzie i powietrzu - tak zwanych dolnych źródeł. Energia z dolnych źródeł jest transportowana poprzez pompę obiegową do układu chłodniczego w pompie ciepła, gdzie zachodzi proces wytwarzania i przekazywania energii cieplnej, która jest dostarczona do górnego źródła czyli naszej instalacji grzewczej np: ogrzewanie podłogowe.Nasza firma przy instalacjach opartych o pomp ciepła wykorzystuje tyko dwa rodzaje dolnych źródeł:
- z gruntu ( gruntowe pompy ciepła ) i powietrza ( powietrzne pompy ciepła ) .

Mamy już zamontowanych i poprawnie pracujących pomp ciepła w domkach jednorodzinnych 26 szt o mocy od 6 do 17kW, oraz warsztatach produkcyjnych, biurach i obiektach przemysłowych o mocy 37kW, 80kW, 60kW i 47kW.

Jeżeli mają Państwo problem związany z pompą ciepła z zakresu kosztów inwestycyjnych i kosztów ogrzewania to chcętnie pomożemy go rozwiązać.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Pompy Ciepła Warszawa

Szczególnie  polecamy  rozwiązania  i  produkty

FILM 1
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji firmy Dimplex niemieckiego producenta pomp ciepła, który jest zaliczany do ścisłej czołówki światowej wśród producentów pomp ciepła.
Prezentacja dokładnie przedstawia zagadnienia związane z pompami ciepła.

FILM 2
Prezentacja nowej pompy ciepła WPF-E podczas targów ISH. Nowoczesna pompa ze zintegrowanymi pompami obiegowymi WILO.